HAFİF YÜK RAF SİSTEMİ

hAFİF YÜK RAF SİSTEMİ

Temesist hafif ve orta yük rafları, özellikle orta ve küçük hacimdeki ürünler için en ideal depolama yöntemidir.Diğer depolama sistemleri ile beraber kurulum imkânı sağlar.Arşiv kutuları ve yedek parça depolama için idealdir.
Küçük hacimli ürünlerin depolanmasını kolaylaştırır. Kullanılan raflar kuvvetli ve eğilmez bir yapıya sahiptir.
Temesist® hafif ve orta yük rafları, özellikle orta ve küçük hacimdeki ürünler için en ideal depolama yöntemidir.

Diğer depolama sistemleri ile beraber kurulum imkânı sağlar.
Arşiv kutuları ve yedek parça depolama için idealdir.
Küçük hacimli ürünlerin depolanmasını kolaylaştırır. Kullanılan raflar kuvvetli ve eğilmez bir yapıya sahiptir.
Bu nedenle depolanan ürünler ezilme ve diğer zararlara karşı korumalıdır.
Sistemin demonte yapıda olması nedeniyle kolay ve hızlı montaj ve demontaj işlemleri yapılabilir.
Marketlerde ürünlerin sergilenmesi ve arşiv kutuları için ideal çözümdür.

Elektrostatik toz boya kullanılır.
Yapı elemanları ve aksesuarların çeşitliliği tüm sistemin depo alanına tam uyumunu sağlar.
Her ortamda ürünlere ulaşma imkanı sunar.
Çabuk sipariş hazırlama özelliği vardır.
Kaliteli malzemesi ile estetik bir görünüm sunar.
Bu sistemde, fazla miktarda ürün stoklanması durumunda, tavalar traversler ile birlikte kullanılarak mukavemeti artırır.

En ideal orta ya da hafif yük raf sistemleri konusunda destek almak istiyorsanız en doğru adres olan firmamızla görüşebilir, ihtiyaçlarınıza yönelik Temesist endüstriyel raf sistemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Özellikle hafif ve orta hacimdeki malzemelerin depolanması amacıyla tercih edilen bu sistemler, kusursuz bir kullanım imkânı sunarak işlerin verimli bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olur. Kurulumu da oldukça pratik ve kolay olan bu tür raf sistemlerinde özellikle arşiv kutularını ya da yedek parçaları muhafaza edebilirsiniz. Bu nedenle bunlar yedek parça raf sistemleri olarak da karşınıza çıkar. Daha çok küçük hacimli malzemelerin saklanması için tasarlanmış olmasına rağmen rafların her biri sağlam yapıda olur. Bu sayede herhangi bir eğilme söz konusu olmaz ve uzun yıllar boyunca konforlu kullanım olanağı sunar. 

Hafif Yük Rafı Nasıl Seçilir?

Hafif yükler için raf sistemi kurmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konuların başında seçim sürecinde nasıl hareket edilmesi gerektiği gelir. Bu noktada en büyük yardımcınız olarak yanınızda olan uzman ve deneyimli ekibimiz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizi en iyi şekilde yönlendirir. Bu tür depolama alanları saklama ve stok yapma açısından oldukça geniş bir yer sağlar. Bu nedenle sayısız alanda çok çeşitli amaçlarla yaygın olarak kullanılır. Siz de kullanım alanına ve amacına göre seçenekler arasından tercihinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için ise bizden destek alabilir, uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz yedek parça raf sistemleri zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Yenilenen teknolojiden yararlanılarak üretilen bu sistemler arasında özellikle As Rs otomatik depolama sistemleri büyük ilgi görür. Buna ve çok daha fazlasına ulaşabileceğiniz firmamızda üstün kaliteye mümkün olan en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

Hafif ve Orta Raf Sistemi Avantajları

Şayet hafif ya da orta büyüklükteki malzemelere sahipseniz siz de yedek parça rafından yararlanabilir, sunduğu sayısız avantajı değerlendirme imkanı bulabilirsiniz. Elektrostatik toz boya kullanılan bu sistemler çok sayıda kişinin dikkatlerini üzerine çeker. Çok çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılan bu sistemlerde yapı elemanları ve aksesuarlar da oldukça çeşitlidir. Bu sitede sistemde tam bir uyum söz konusu olur. Farklı beklentilere yanıt verebilecek olan seçeneklerden özellikle mezanin katlı raf sistemleri son yıllarda popülerlik kazanmıştır. İhtiyaca göre şekillenen sistemler sayesinde her ortamda ürünlere ulaşmak mümkün olur. Ayrıca fiyat teklifi alıp siparişinizi oluşturduğunuz takdirde fazla zaman kaybetmeden projenizin yapımına başlanır. Kullanışlı yapısının yanı sıra şık ve modern bir görünüm de sunan yük rafı, üstün kalitesiyle maksimum memnuniyet yaratır. 

Hafif ve Orta Yük Raf Sisteminin Özellikleri

Firmamız bünyesinde yer alan ve büyük bir özenle tasarlanan hafif – orta raf sistemleri, depolama konusunda ideal çözümler sunar. Rafların kuvvetli olması sayesinde malzemelerin ezilmesi ve zarar görmesi gibi durumlar oluşmaz. Eğilmez yapısıyla uzun ömürlü olan bu sistemlere ulaşabileceğiniz gibi ağır yük raflarına da sahip olabilir, üstün kalitenin sunduğu imkânlardan yararlanabilirsiniz. Bu sistemlerin demonte özellikte olması ve bu tür montaj işlemlerinin pratik olması büyük kolaylık sağlar. Dilerseniz tavaların mukavemetini travers kullanarak artırabilir, böylece çok daha fazla miktarda malzemeyi depolama imkânı bulabilirsiniz. Hemen şimdi bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir, merak ettiğiniz konularla ilgili detaylı bilgi talep edebilir ve uygun gördüğünüz takdirde kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz. Deneyimli ve uzman ekibimizle her zaman yanınızdayız. Dilediğiniz zaman bizden profesyonel destek talep edebilirsiniz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN