SIRT SIRTA RAF SİSTEMİ

En yaygın, ekonomik ve geniş kullanım alanına sahip konvansiyonel depolama sistemidir.

Videoyu oynat

SIRT SIRTA RAF SİSTEMİ

En yaygın, ekonomik ve geniş kullanım alanına sahip konvansiyonel depolama sistemidir. Sırt sırta raf sistemleri,iki modül arka arkaya gelecek şekilde yerleştirilip aralarına çift taraflı ara bağlantılar konarak oluşturulur. Her palet birbirinden bağımsız olarak kolaylıkla yerleştirilebilir ve taşınabilir. Forklift ile çalışabilme olanağı sağlar. Ayak yüksekliği ve travers uzunluğu müşterinin ihtiyaç ve taleplerine göre ayarlanabilen Sırt Sırta Raf Sistemleri, en küçük antrepodan en büyük ve karmaşık lojistik merkezlere kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.Sırt Sırta Raf Sistemlerinin önemli bir diğer özelliği ise diğer diğer raf sistemleri ile kombineli bir şekilde kullanılarak ürünlerin çok çeşitli amaçlarda stoklanmasına imkan sağlamasıdır. Bu sistemde pek çok eklenti ve aksesuar mevcuttur. İşletmeler bu aksesuarlar yardımıyla ürünlerini direkt olarak veya palet, kutu, bidon gibi koruyucular içine koyarak stoklanmasını sağlarlar.Traversler, kullanılan tırnaklı yapısı ile kolayca sökülüp takılabilme özelliğinden dolayı raf ayaklarına güvenli bir şekilde bağlanır. Kolay monte edilir ve hızlı kurulur.

Sırt sırta raf sisteminin avantajları :

  • Her palete istenildiği anda ulaşılabilir.
  • Travers aralıkları değiştirilerek istenilen ölçülerde kullanılabilir.
  • Avrupa standartlarına göre üretilmektedir.
  • Sırt sırta raf sistemleri modüler yapıda olduğundan deponuzu en verimli şekilde kullanmanızı sağlar.
  • Sökülebilen raflardır, kolay taşınabilir.
  • Lojistik, otomotiv, gıda, inşaat ve depolama gerektiren her türlü sektörde kullanılabilir.
  • Barkodlama sistemine uyumludur.
  • Tüm paletlere direk ulaşma imkanı, serbest alan tertibi, manuel veya otomatik istif makinalarıyla kullanım olanağı, yükleme birimlerinin yüksekliğinde ve genişliğinde esneklik gibi avantajları vardır.
  • En çok kullanılan paletli yük raflarıdır. İki ayak arasındaki bir raf gözünde, birkaç palet yan yana depolanabilmektedir.
  • Travers yükseklikleri kolayca değiştirilebilir. Bu özelliği sayesinde istiflenecek paletli ürünlerin yüksekliklerinde esneklik sağlamaktadır.

Konvansiyonel depolama sistemi olarak bilinen ve depo raf sistemleri arasında ön plana çıkan sırt sırta raf sistemi, sunduğu çok çeşitli avantajlarla dikkatleri üzerine çeker. Yaygın olarak tercih edilen bu sistem, ekonomik olmasıyla beğeni toplarken pratik ve kullanışlı yapısıyla da hayatınızı kolaylaştırır. Siz de hem kaliteli hem de güvenilir raf sistemine sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda tercih edebileceğiniz sırt sırta raf sistemi, geniş seçenek yelpazesi sayesinde geniş kullanım alanına sahiptir. Alanında deneyimli ve uzman ekibimiz, beklentileriniz doğrultusunda en doğru seçeneklere ulaşma imkanınız olur. Hemen şimdi bizimle irtibata geçerek raf sistemleri nelerdir, hangi çeşitleri vardır gibi sorulara yanıt bulabilir, kafanızdaki soru işaretlerine yanıt bularak kusursuz bir raf sistemi deneyimi edinmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. 

Sırt Sırta Raf Sistemi Nedir?

Sırt sırta olarak bilinen raf sistemleri nelerdir diye merak ediyorsanız sayfamız üzerinden mevcut seçenekleri inceleyebilir, sistemlerin sahip olduğu özellikler konusunda net bilgi edinebilirsiniz. İki raf sisteminin arka arkaya getirilerek birleştirilmesi ve bu haliyle kullanılması olarak ifade edilen bu raf sistemi, kombineli bir şekilde kullanıldığı için avantaj sağlar. Böylece depoda kullanılan raf sistemlerinde malzemeleri çok çeşitli amaçlarla depolama imkanı bulursunuz. Birbirinden farklı eklentilerin ve aksesuarların yer aldığı sistemler, her ihtiyaca ve talebe yanıt verecek yeterliliktedir. Hafif yük raf sistemleri başta olmak üzere çok çeşitli seçeneklere ulaşabilir; sürgülü ya da ayarlanabilir tasarımlardan destek alabilirsiniz. 

Sırt Sırta Raf Sistemi Avantajları

Çok çeşitli alanlarda aktif olarak kullanılan ayarlanabilir raf sistemleri, sunduğu avantajlarla maksimum memnuniyet yaratır. İstenen herhangi bir palete anında ulaşma olanağı sunan bu sistemler, aynı zamanda istenilen ölçülerde de kullanılabilir özelliktedir. Bunu yapmak için travers aralıkları değiştirmek yeterlidir. Firmamız bünyesinde sizler için oluşturduğumuz üstün kalitedeki seçeneklere zahmetsizce ulaşabilir, giydirme raf sistemi gibi birçok seçeneğin detaylı özelliklerine göz atarak ihtiyaçlarınıza uygun olanlara yönelebilirsiniz. Bu noktada deneyimli ve uzman ekibimizden de rehberlik alarak en ideal tasarımlara erişme imkanı bulabilirsiniz. Bünyemizdeki tasarımların her biri Avrupa standartlarına uygun olarak üretildiği için maksimum verim gösterir. Bu tarz modüler raf sistemleri sayesinde deponuzu kullanma konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız ve istediğiniz verimi alabilirsiniz. 

Sırt Sırta Raf Sisteminin Özellikleri

Her geçen gün daha geniş bir kullanım alanına sahip olan palet raf sistemleri, sırt sırta olacak şekilde düzenlendiğinde üstün performans gösterir. Depolama süreci zahmetsiz ve pratik olur. Sökülebilen rafları, kolay taşınabilir özellikte olduğu için kolay kullanım imkanı sunar. Günümüzde gıda sektöründen lojistik alanına kadar çok çeşitli yerlerde büyük bir ihtiyaç haline gelen bu tür sistemler, barkodlama sistemine uyumlu olmasıyla da dikkatleri üzerine çeker. İster manuel ister otomatik istifleme makinelerinden yararlanarak hareket edebilir, tüm paletlere doğrudan ulaşma avantajını değerlendirebilirsiniz. Paletli modellerden sürgülü tasarımlara kadar aradığınız her şeye ulaşabileceğiniz sayfamızda halat raf sistemleri hakkında da bilgi alabilirsiniz. 

Sırt Sırta Raf Sistemleri Neden Tercih Edilir?

Sırt sırta olarak bilinen raf sistemleri, çok çeşitli modellerde tasarlanarak farklı ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde üretilir. Bu sistemlerden yararlanarak paletli ağır yük yüklemelerinde işinizi kolaylaştırabilir, çok çeşitli malzemelerin zahmetsizce istiflenmesini sağlayabilirsiniz. Ürünlerin istiflenmesinin yanı sıra toplanmasını da kolaylaştıran bu sistemler arasında sürgülü raf sistemleri büyük ilgi görür. İstenen palete anında ulaşılmasını sağlayan bu sistemler, işlemlerin kısa sürede tamamlanmasına ve sürecin stressiz ve rahat geçmesine imkan tanır. Mükemmel bir stok denetimi olanağı sunan sistemler içerisinde raf direği gibi çok çeşitli aksesuarlar ve donanımlar da mevcuttur. Hemen şimdi bizimle iletişime geçerek kullanım alanına ve amacına uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Böylece bütçenizi zorlamadan depolama sürecini geliştiren raf sistemlerinden yararlanma imkânını değerlendirebilirsiniz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN