DIŞ GİYDİRME RAF SİSTEMİ

Giydirme raf sistemi, depo için gerekli olan çatı ve dış cephe ihtiyacınızı ortadan kaldırır ve binasız raf sistemi kurmanıza olanak sağlar.

Videoyu oynat
Videoyu oynat

DIŞ GİYDİRME RAF SİSTEMİ

Giydirme raf sistemi, depo için gerekli olan çatı ve dış cephe ihtiyacınızı ortadan kaldırır ve binasız raf sistemi kurmanıza olanak sağlar. Bu sistemle önceden bina inşasına gerek duyulmamaktadır. Giydirme raf sistemi, inşa yatırım yapmayı gerektirmez, bu nedenle %18 ile %30 arasında fiyat avantajı sağlamaktadır. Bina için gerekli olan kolonlar ve kirişlerden doğan alan kayıplarının önüne geçer.

Raflar istenilen yükseklikte yapılabildiği için, kullanılacak alandan maksimum faydayı sağlayarak yer kaybını önlemektedir. Giydirme raf sistemi depolar anahtar teslimi olarak teslim edilebilmektedir. Giydirme raf sistemleri demonte yapıda olduğundan adres değiştirme gibi durumlarda kolayca başka bir yere taşınabilmekte ve montajı yapılabilmektedir.

Binasız raf sistemlerinde koridor mesafeleri kullanılacak cihaza göre belirlenebilir. Dış giydirme sistemlerinde arazi üzerine beton uygulaması yapılıp, üzerine raflar sabitlenir, daha sonra cephe kaplaması (sandviç panel) ile kapatılarak depo oluşturulur. Opsiyonel olarak rampa ve körük de kullanılabilir. Bugün 40 metreye kadar dış giydirme sistemi yapabilmektedir. Dış giydirme raf sistemleri AS/RS sistemleri ile bütünleştiğinde maksimum performansa ulaşır.
Sistem tasarımı raylı sistem olarak tasarlanıp ortada ana taşıyıcı olarak VNA, modül aralarında ise mekik kullanılarak hem daha hızlı, hem daha ucuz, hem de tam otomatik depolama sağlanmaktadır. Dış giydirme raf sistemleri deprem, kar ve rüzgar yükü mukavemetleri hesaplanarak arge ekibimiz tarafından test edilerek titizlikle oluşturulmaktadır.
Temesist® Depo & Raf Sistemleri ürettiği tüm projeleri, bir deprem ülkesi olduğumuz bilinci ve sorumluluğu ile üretmektedir.

Günümüzde endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılan giydirme raf sistemi, pratik ve kolay kullanımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Bu tür raf sistemlerinde ayrı bir bina inşa edilmesi gerekmez çünkü mevcut raflar doğrudan raf sisteminin üzerinde çatı ve cephe kaplaması olarak yerleştirilir. Böylece kusursuz bir silo deposu oluşturularak kullanım gerçekleştirilir. Endüstriyel raf sistemleri arasında sunduğu avantajlar nedeniyle ön plana çıkan bu sistemlerin yapımı oldukça pratik olduğu için kısa sürede tamamlanır. Bu şekilde  zamandan tasarruf edilirken çok daha az iş gücüne ihtiyaç duyulur. Bu da maliyetlerin azaltılmasına imkan tanır. Dış giydirme raf sistemlerinde istenen bir arazi üzerine beton dökülmesi yeterli olur. Ardından bu beton üzerine raflar sabitlenir. Çelik montajının da yapılmasının ardından kullanım amacına ve ihtiyaca bağlı olarak yalıtım için çeşitli kaplama malzemeleri kullanılır. Dış çevre ve çatı bu malzemelerle kaplanarak istenen raf sistemi kolaylıkla elde edilir. Siz de bu tür dış giydirme raf sistemlerinden yararlanmak istiyorsanız yılların deneyimiyle her daim mükemmel olanı sizlere sunmayı hedefleyen firmamızdan destek alabilirsiniz. Böylece hem istediğiniz malzemeleri bu raflarda istifleyebilir hem de bina elementlerini taşıyan bir raf düzenlemesine sahip olabilirsiniz. Hemen şimdi bizimle iletişime geçebilir ve beklentileriniz doğrultusunda yapılabilecek olan raf sistemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Dış Giydirme Raf Sistemi Faydaları

Pek çok açıdan avantajlı bir kullanım imkânı sunan giydirme raf sistemleri, sahip olduğu özellikler sayesinde sayısız alanda en çok tercih edilen seçeneklerden biri olur. Özellikle ihtiyaçlar ve beklentiler doğrultusunda doğru şekilde projelendirilen raflar, işinizin çok daha verimli olmasına destek olur. Bu nedenle kaliteli ve güvenilir hizmet sunan saygın firmalardan profesyonel yardım almanız önemlidir. Bu noktada en büyük yardımcınız olan firmamız, birbirinden kullanışlı raf sistemleriyle sizleri buluşturur. Talepleriniz doğrultusunda kusursuz şekilde projelendirme yaparak amacınıza uygun giydirme depo raf sistemleri ve çok daha fazlasına kolaylıkla sahip olmanızı sağlar. Bu tarz raf giydirme sistemlerinin sunduğu faydaların başında ise %18 ile %30 arasında fiyat avantajı sağlaması gelir. Böylece raf sistemi için çok daha ekonomik çözümler elde etmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu tür sistemlerde çatıya ya da dış cepheye ihtiyaç bulunmaz. Bu sayede binasız bir raf sistemi kurulumu gerçekleştirilir. Öncesinde herhangi bir binanın inşasına ihtiyaç olmadığı için zamandan ve maliyetten tasarruf edilmesi mümkün olur. Kayar raf sistemi modellerinden paletli raflara kadar çok çeşitli seçeneklere ulaşabileceğiniz firmamız bünyesinde alanında uzman ve deneyimli ekip her zaman yanınızda olur, beklentilerinize eksiksiz yanıt verecek çözümler üretir. Her zaman uzmanlarımız ile iletişime geçebilir, merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilir ve sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Dış Giydirme Raf Sistemleri Neden Tercih Edilmelidir?

Giydirme yüksek raf sistemine olan talep her geçen gün artış gösterir. Bu tarz raf sistemlerinin tercih edilme sebebi ise oldukça pratik ve ekonomik olmasıdır. Çatı ve dış cephe ihtiyacını ortadan kaldırarak ideal bir raf sistemi oluşturan bu seçenekler, bina olmadan kurulum gerçekleştirilmesine imkân tanır. Bu sistem sayesinde bina inşasına ihtiyaç duyulmaz ve raf sistemi elemanları üzerine kaplama yapılarak mükemmel bir ortam hazırlanır. Kolon raf giydirme olarak da ifade edilen bu tarz sistemler, %30’a kadar fiyat avantajı sağlayarak bütçenizi korur. Kaliteli ve güvenilir malzemelerle özenle yapılan tek paletli raf sistemine olan talep de oldukça fazladır. Kayar raf sistemlerinden paletli modellere kadar farklı ihtiyaçlara ve beklentilere yanıt veren seçenekleri incelemek, doğru seçimi yaparak ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılamak için hemen şimdi bizden destek alabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için de yanıt arayabilir ve herhangi bir endişeniz olmadan raf sistemine sahip olmak için adım atabilirsiniz. 

Dış Giydirme Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzde dış giydirme çeşitleri zengin bir seçenek yelpazesi oluşturur. Böylece kullanım alanına ve amacına uygun seçeneklere zahmetsizce ulaşmak mümkün olur. Kolon giydirme raf sisteminden yararlanabileceğiniz gibi paletli modellere de yönelebilirsiniz. Ayrıca kayar modellerden yararlanmak istiyorsanız paletli kayar raf sistemleri de mevcuttur. Böylece hem malzemelerin istiflenmesini sağlayabilirsiniz hem de bina elementlerinin taşınması sürecinde destek sunan bir sisteme sahip olabilirsiniz. Farklı yüksekliklerde tasarlanan seçenekler bulunur. İstenen yükseklikte yapılabildiği için kullanım avantajı sağlayan seçenekler arasında giydirme yüksek kayar raf sistemi oldukça popülerdir. 40 metreye kadar tasarlanabilen paletli raf sistemlerine ve çok daha fazlasına sahip olmak, taleplerinize uygun seçeneklerden yararlanmak adına vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kolaylıkla istenen yere taşınabilir olmasıyla da dikkat çeken raf sistemlerinin fiyatları konusunda bilgi almak için teklif alın seçeneğine yönelebilirsiniz. Böylece üstün kaliteyi uygun fiyatlarla elde edebilir, ihtiyaçlarınıza uygun bir raf sistemine sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. İş yerinde maksimum verimlilik elde edebilir, ilgili olduğunuz alana uygun seçeneklerle yüksek performanslı ve uzun ömürlü raf sistemlerinin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Kısa sürede talep ettiğiniz raf sistemi için anahtar teslim hizmetimizden destek alarak kusursuz bir kullanıcı deneyimi edinebilirsiniz.

giydirme_03-pqrylabvl44t8z0tdxjeobhql6q3v7dx3lsdsopwzo
giydirme_04-pqrzpqbvnhhysy9w7wwigm2qr1do2cy4zsbi6ar39g
giydirme_06-pqs198or99hkfxn62wpcplspo7s0mvbhaj9sgkg3t0
Videoyu oynat
Videoyu oynat

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN