MEZANİN RAF SİSTEMİ

Videoyu oynat

mezanin RAF SİSTEMİ

Mezanin raf sistemlerinde raf ayakları kullanılarak platform sistemi oluşturularak raf sistemi kurulur. Bu sistemde maksimum yükseklikteki depolar platform ile birleştirilerek ilave kullanım alanı sağlanmaktadır.

Mezanin sistemlerde depo hacmini sistemin kat sayısı belirlediği için bina yüksekliğinin en iyi seviyede kullanılmasını sağlar. Depo yüksekliğini kullanamayan işletmeler için kullanım alanları oluşturmakta etkili bir yöntemdir.

Elle yükleme yapılabilen mezanin sistemler, ürünlerin istenilen yere konulması ve istenildiği anda kolay ulaşılması gibi avantajlara sahiptir. Ürünlerin gruplandırılması kolayca yapılabilmektedir, böylece sipariş hazırlamada ürün toplamada ve ürün yerleştirmede kolaylık sağlanmaktadır.

Yürüme platformların üzerinde manuel transpaletler kullanılbilmektedir. Bütün parçaları demontedir, istenildiği zaman başka yerlere taşınabilir.

Bütün parçaları demontedir. İstenildiği zaman başka yerlere taşınabilir.

Çok çeşitli alanlarda büyük bir ihtiyaç haline gelen depolama raf sistemleri, çok çeşitli seçenekleriyle her beklentiye yanıt verecek zenginliktedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte benzersiz donanımlarıyla ve özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken bu sistemler, depolama işlemlerinin en verimli şekilde yapılmasına imkan tanır. Raf sistemleri arasında öne çıkan seçeneklerden biri ise mezanin raf modelleri olur. Bu tür raf sistemlerinde raf ayakları kullanılır. Bu sayede istenen şekilde bir platform sistemi oluşturulur. En üst düzeydeki yükseklikte olan depolar ise platform ile birleştirilir. Böylece ek bir kullanım alanı tedarik edilir. Bu tür depolama sistemleri sayesinde istenen depolama alanlarına zahmetsizce kavuşmak mümkün olur. Ancak alanında uzman ve deneyimli firmalardan profesyonel destek alınması çok önemlidir. Çünkü mezanin sistemlerde depo hacmini sistemin kat sayısı belirler. Bu nedenle bina yüksekliğinin kusursuz şekilde korunması gerekir. Her zaman en iyiyi sizlere sunmak için çalışan firmamız, her detayı özenle planlar, gerçekleştirir ve maksimum memnuniyet yaratmak için çalışır. Dilediğiniz zaman bizimle görüşerek ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda tercihinizi yapabilir, bütçenizi zorlamayacak teklifler için bizden destek alabilirsiniz.

Mezanin Raf Sistemi Nedir?

Mezanin raf sistemi nedir, avantajları nelerdir gibi sorular sıklıkla gündeme gelir. Bu tür raflar, en basit haliyle depolama alanlarının maksimum yüksekliğine göre en verimli kullanım şeklini sağlayan sistemlerdir. Kurulum aşamasında ise raf ayakları kullanılır ve alanda kat çıkılır. Bu katların sayısı ise depolama alanının yüksekliğine bağlı olarak değişiklik gösterir. Mezanin raf sistemlerinde yer alan katlarda yürüyüş alanları ve platformlar bulunur. Bunların üzerleri ise sunta, tel ızgara, MDF, sac tava gibi malzemelerle kaplanır. Böylece dayanıklı ve dirençli bir sistem elde edilir. İsteğe bağlı olarak yanlamasına ya da uzunlamasına da genişletilebilir olan bu sistemlerde katlar arasında geçiş yapılması da oldukça kolay olur. Bu noktada merdiven veya asansör gibi unsurlardan destek alınır. Böylece hem depolama alanı elde edilir hem de çalışma yeri tedarik edilir. Depolama süreci ise manuel veya otomatik olarak gerçekleştirilebilir. Siz de kusursuz bir depolama sistemi için fazlasıyla rağbet gören bu raf modellerinden ya da dış giydirme raf sistemleri gibi diğer seçeneklerden yararlanabilir, ihtiyaçlarınızı eksiksiz şekilde karşılamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Bu noktada en büyük yardımcınız olan firmamız bünyesinde dayanıklı ve kullanışlı mezanin raf sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Mezanin Raf Sistemi Avantajları

Günbegün daha da popüler hale gelen mezanin raf sistemleri, sahip olduğu özelliklerle ve sunduğu avantajlarla çok çeşitli endüstriyel alanda kendine yer bulmayı başarır. Bu tür raf sistemlerinde depolama hacmini sistemin kat sayısı belirler. Bu sayede binanın yüksekliğinden en iyi şekilde yararlanma imkanı bulunur. Bu tür sistemlere elle yükleme yapılması mümkün olur. Böylece depolanacak olan malzemeler istenen yere rahatlıkla konur ve istenen zamanda bunlara ulaşım sağlanır. Yürümek için yapılan platformlarda ise manuel transpaletlerin kullanım imkanı olur. Bu benzersiz raf sistemlerinde parçaların her biri demonte özelliktedir. Bu özelliğiyle parçaları istenen zamanda istenen yere taşımak rahat olur. Şayet sizin de ürün adediniz ve çeşitliliğiniz fazla ise bu raf sistemlerinden yararlanabilir, bu aşamadan kusursuz bir sistem için bizden destek alabilirsiniz. Özellikle depo yüksekliğinden dilediğinizce yararlanamıyorsanız bu seçenekler tam da size göre olur. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek hemen teklif alın seçeneğinden yararlanabilir, depolama yeri ihtiyaçlarınız için etkili ve bütçe dostu çözümler elde edebilirsiniz.

Mezanin Raf Sisteminin Özellikleri

Raf ayaklarının kullanılması sonucu oluşturulan platform sistemi sayesinde binaların maksimum yüksekliğinden yararlanma imkanı sunan mezanin raf sistemi, son yılların en çok tercih edilen seçeneklerinden biridir. Binanın yüksekliğine bağlı olarak kat sayısının belirlendiği bu sistemler, depolama yeri ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verir. Çok çeşitli donanımlarıyla pratik ve kullanışlı bir deneyim sunar. Özellikle depo yüksekliğinden yararlanamayan işletmeler için ideal bir seçenek olur. Siz de bu tür raf sistemleri sahip olmak ve işinizdeki verimliliği artırmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz depolama alanınıza uygun şekilde mezanin sisteminin tasarımını gerçekleştirir. Böylece beklentilerinize hitap eden sistemlerden faydalanma fırsatını değerlendirebilirsiniz. Ayrıca elle yükleme yapılmasına da imkan tanıyan bu sistemlerde dilediğiniz malzemeyi vakit kaybetmeden kolaylıkla alabilir ya da yerleştirebilirsiniz. Bu nedenle konforlu bir deneyim sunan bu tarz raf sistemlerinin sunduğu avantajlardan faydalanmak için vakit kaybetmeden bizden destek talep edebilirsiniz.

Mezanin Raf Sistemleri Neden Tercih Edilir?

Günümüzde yaygın olarak tercih edilen mezanin raf sistemleri, çok çeşitli kullanım alanlarında kendine yer bulur. Bunun nedeni ise oldukça avantajlı bir kullanım imkanı sunmasıdır. Özellikle dar alanlarda maksimum depolama imkanı sunan bu sistemlerin her parçası demonte özelliktedir. Böylece parçaları rahatlıkla sökmek ve istenen yerlere sevk edip tekrar kurulum gerçekleştirmek mümkün olur. Aynı zamanda malzemelerin istenen herhangi bir yere konulması ve ihtiyaç halinde bunların alınması pratik hale gelir. Zamandan ve iş gücünden tasarruf edilmesini sağlayan mezanin sistemi, bütçe konusunda da sizleri zorlamaz. Üstün kaliteye bütçe dostu fiyatlarla ulaşmanıza olanak sunar. Bu tarz sistemler sadece depolama alanı için de kullanılmaz. Dilerseniz aynı alanda kendiniz için çalışma alanı da bulundurabilir, platformlar arası geçişi kolaylıkla yapabilirsiniz. Farklı beklentilere ve ihtiyaçlara eksiksiz şekilde yanıt veren, bina yüksekliğinden en iyi şekilde yararlanma imkanı sunan ve kullanım açısından maksimum konfor sunan bu sistemler için hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece beklentilerinizi uzman ekibimize ileterek kusursuz raf sistemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Aklınıza takılan soru işaretlerine de yanıt bulabilir, depolama alanınız için en doğru sisteme sahip olabilirsiniz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN